ERJ-U12F2703U
MFR.Part #
ERJ-U12F2703U
JLCPCB Part #
C4191053
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS