ERJ-U12F2671U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U12F2671U
JLCPCB Part #
C4174156
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 2.67kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS