ERJ-U12F2323U
MFR.Part #
ERJ-U12F2323U
JLCPCB Part #
C1861166
Description
-55℃~+155℃ 232kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS