ERJ-U12F22R1U
MFR.Part #
ERJ-U12F22R1U
JLCPCB Part #
C1861164
Description
-55℃~+155℃ 22.1Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS