ERJ-U12F2262U
MFR.Part #
ERJ-U12F2262U
JLCPCB Part #
C1860887
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS