ERJ-U12F21R5U
MFR.Part #
ERJ-U12F21R5U
JLCPCB Part #
C1860870
Description
-55℃~+155℃ 21.5Ω 500V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS