ERJ-U12F1R80U
MFR.Part #
ERJ-U12F1R80U
JLCPCB Part #
C1014684
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.8Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS