ERJ-U12F1R43U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U12F1R43U
JLCPCB Part #
C1861190
Package
1812
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.43Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS