ERJ-U12F1R33U
MFR.Part #
ERJ-U12F1R33U
JLCPCB Part #
C1014664
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.33Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS