ERJ-U12F1960U
MFR.Part #
ERJ-U12F1960U
JLCPCB Part #
C4003560
Description
-55℃~+155℃ 196Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS