ERJ-U12F1872U
MFR.Part #
ERJ-U12F1872U
JLCPCB Part #
C4331233
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS