ERJ-U12F1821U
MFR.Part #
ERJ-U12F1821U
JLCPCB Part #
C4027278
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS