ERJ-U12F1820U
MFR.Part #
ERJ-U12F1820U
JLCPCB Part #
C1014552
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS