ERJ-U12F1743U
MFR.Part #
ERJ-U12F1743U
JLCPCB Part #
C1860923
Description
-55℃~+155℃ 174kΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS