ERJ-U12F1740U
MFR.Part #
ERJ-U12F1740U
JLCPCB Part #
C4067909
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS