ERJ-U12F16R0U
MFR.Part #
ERJ-U12F16R0U
JLCPCB Part #
C4115140
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS