ERJ-U12F1693U
MFR.Part #
ERJ-U12F1693U
JLCPCB Part #
C4314504
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS