ERJ-U12F1652U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U12F1652U
JLCPCB Part #
C4238624
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS