ERJ-U12F1620U
MFR.Part #
ERJ-U12F1620U
JLCPCB Part #
C4066176
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS