ERJ-U12F1272U
MFR.Part #
ERJ-U12F1272U
JLCPCB Part #
C1014685
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS