ERJ-U12F1201U
MFR.Part #
ERJ-U12F1201U
JLCPCB Part #
C1861193
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS