ERJ-U12D9760U
MFR.Part #
ERJ-U12D9760U
JLCPCB Part #
C1699736
Description
-55℃~+155℃ 750mW 976Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS