ERJ-U12D93R1U
MFR.Part #
ERJ-U12D93R1U
JLCPCB Part #
C4099571
Description
-55℃~+155℃ 750mW 93.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS