ERJ-U12D9100U
MFR.Part #
ERJ-U12D9100U
JLCPCB Part #
C4269414
Description
-55℃~+155℃ 750mW 910Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS