ERJ-U12D8250U
MFR.Part #
ERJ-U12D8250U
JLCPCB Part #
C4306138
Description
-55℃~+155℃ 750mW 825Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS