ERJ-U12D8203U
MFR.Part #
ERJ-U12D8203U
JLCPCB Part #
C1699714
Description
-55℃~+155℃ 750mW 820kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS