ERJ-U12D8060U
MFR.Part #
ERJ-U12D8060U
JLCPCB Part #
C1699873
Description
-55℃~+155℃ 750mW 806Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS