ERJ-U12D7872U
MFR.Part #
ERJ-U12D7872U
JLCPCB Part #
C1699880
Description
-55℃~+155℃ 750mW 78.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS