ERJ-U12D7682U
MFR.Part #
ERJ-U12D7682U
JLCPCB Part #
C4228205
Description
-55℃~+155℃ 750mW 76.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS