ERJ-U12D7320U
MFR.Part #
ERJ-U12D7320U
JLCPCB Part #
C4015849
Description
-55℃~+155℃ 732Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS