ERJ-U12D7150U
MFR.Part #
ERJ-U12D7150U
JLCPCB Part #
C1702529
Description
-55℃~+155℃ 715Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS