ERJ-U12D6812U
MFR.Part #
ERJ-U12D6812U
JLCPCB Part #
C1702528
Description
-55℃~+155℃ 68.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS