ERJ-U12D6800U
MFR.Part #
ERJ-U12D6800U
JLCPCB Part #
C4237127
Description
-55℃~+155℃ 680Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS