ERJ-U12D6653U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U12D6653U
JLCPCB Part #
C4250720
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 665kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS