ERJ-U12D6652U
MFR.Part #
ERJ-U12D6652U
JLCPCB Part #
C4341080
Description
-55℃~+155℃ 66.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS