ERJ-U12D6343U
MFR.Part #
ERJ-U12D6343U
JLCPCB Part #
C1699641
Description
-55℃~+155℃ 634kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS