ERJ-U12D6193U
MFR.Part #
ERJ-U12D6193U
JLCPCB Part #
C1699640
Description
-55℃~+155℃ 500V 619kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS