ERJ-U12D5761U
MFR.Part #
ERJ-U12D5761U
JLCPCB Part #
C1699789
Description
-55℃~+155℃ 5.76kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS