ERJ-U12D5620U
MFR.Part #
ERJ-U12D5620U
JLCPCB Part #
C4087921
Description
-55℃~+155℃ 562Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS