ERJ-U12D5363U
MFR.Part #
ERJ-U12D5363U
JLCPCB Part #
C3924913
Description
-55℃~+155℃ 536kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS