ERJ-U12D4873U
MFR.Part #
ERJ-U12D4873U
JLCPCB Part #
C1699730
Description
-55℃~+155℃ 487kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS