ERJ-U12D4751U
MFR.Part #
ERJ-U12D4751U
JLCPCB Part #
C4026397
Description
-55℃~+155℃ 4.75kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS