ERJ-U12D4532U
MFR.Part #
ERJ-U12D4532U
JLCPCB Part #
C1699733
Description
-55℃~+155℃ 45.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS