ERJ-U12D4323U
MFR.Part #
ERJ-U12D4323U
JLCPCB Part #
C1699927
Description
-55℃~+155℃ 432kΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS