ERJ-U12D4322U
MFR.Part #
ERJ-U12D4322U
JLCPCB Part #
C1699920
Description
-55℃~+155℃ 43.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS