ERJ-U12D38R3U
MFR.Part #
ERJ-U12D38R3U
JLCPCB Part #
C4041735
Description
-55℃~+155℃ 38.3Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS