ERJ-U12D35R7U
MFR.Part #
ERJ-U12D35R7U
JLCPCB Part #
C4317651
Description
-55℃~+155℃ 35.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS