ERJ-U12D3241U
MFR.Part #
ERJ-U12D3241U
JLCPCB Part #
C4072686
Description
-55℃~+155℃ 3.24kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS