ERJ-U12D3240U
MFR.Part #
ERJ-U12D3240U
JLCPCB Part #
C4346094
Description
-55℃~+155℃ 324Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS