ERJ-U12D3092U
MFR.Part #
ERJ-U12D3092U
JLCPCB Part #
C1699867
Description
-55℃~+155℃ 30.9kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS